21. EDUCATIO Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás

2021. január 21-23.

A 2021-es évben a Szakkiállítás online kerül megrendezésre. 2020-ban a rendezvényen közel 200 kiállító és 50 hazai felsőoktatási intézmény hallgatói-, oktatói vettek részt és adták át a legfontosabb információkat a képzésről, a szokásokról, kollégiumi elhelyezésről, és a tanulmányokat követő jövőképről is.

Az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás azzal a céllal jött létre, hogy választ adjon a felsőoktatással kapcsolatos kérdésekre. Feladata összekapcsolni az egyes szereplőket: a hazai – és külföldi felsőoktatási intézményeket, tankönyvkiadókat, nyelviskolákat, szakképző intézményeket az érdeklődőkkel: a diákokkal, oktatókkal és szülőkkel.

További információ és regisztráció:

2021. Január 19. 09:39

Nyitvatartás: