Magyar Irodalom és történelem középiskolásoknak és érettségizőknek

Új távoktatási programot indított az FTI-iASK

A karantén miatti otthon tanulás elősegítése érdekében a Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete (FTI-iASK) által létrehozott távoktatási videókban a középiskolai történelem és magyar irodalom érettségi tételek feldolgozást láthatják.

Dr. Bokányi Péter és dr. Sümegi István az FTI-IASK kutatói, – akik egyben középiskolai tanárok is – arra vállalkoztak, hogy bemutassák és elmagyarázzák a 2020. évi legfontosabb érettségi tételeket a diákoknak.

Hétről hétre közreadják a folyamatosan készülő videó-anyagainkat a www.iask.hu honlapon és az FTI-iASK Facebook-oldalán.

2020. Március 31. 09:41