XXII. NYÁRI EGYETEM - 2017

2017. augusztus 21. és szeptember 1. között került megrendezésre a XXII. Nyári Egyetem "Válságok és túlélőgyakorlatok - javaslatok Közép-Európából" címmel.

XXII. Nyári Egyetem - 2017

A nemzetközileg elismert professzorok, döntéshozók, közéleti személyiségek és szakértők bevonásával megrendezett angol nyelvű Nyári Egyetem aktuális környezeti, társadalmi és politikai kríziseket tárgyalt, illetve próbált a jelen és a jövő várható krízishelyzeteit bemutatva azokra megoldásokat kínálni, illetve a lehetséges szcenáriókat prognosztizálni.

Az előadások egy része megtekinthető az iASK honlapján.

2017. Szeptember 05. 10:09