Tudomány a kocsmában – Mi történt 30 éve? – Alku és kényszerpályák a világpolitikában

Időpont: 2019. szeptember 30. hétfő 18.00 óra
Helyszín: Hotel Írottkő Bár, Kőszeg H-9730 Főtér 4.

Tudomány a kocsmában

Mi történt 30 éve? – Alku és kényszerpályák a világpolitikában

Előadó: Bába Iván történész, volt külügyi államtitkár és diplomata, igazgató-helyettes (FTI-IASK)

Időpont: 2019. szeptember 30. hétfő 18.00 óra

Helyszín: Hotel Írottkő Bár, Kőszeg H-9730 Főtér 4.

Az eseményt online közvetítjük az FTI-iASK Facebook-oldalán (https://www.facebook.com/iask.hungary).

A rendezvényen kép- és hangfelvétel készül, amelyet az FTI-IASK weboldalán, közösségi média felületein és kiadványaiban felhasznál!

2019. Szeptember 26. 09:52