Kőszegi kalandok- interjú dr. Dániel Zoltán András megbízott igazgatóval

Egyetemünk- a Pannon Egyetem hivatalos lapja

Kőszegi Kalandok - interjú dr. Dániel Zoltán András megbízott igazgatóval

"A Kőszegi Kampusz a Pannon Egyetem legkisebb és egyben legfiatalabb kampusza. Jelen pillanatban két angol és egy magyar nyelvű képzés érhető el Kőszegen, melyek közül az egyiket mesterképzési (nemzetközi tanulmányok), a másik kettőt pedig posztgraduális képzési formában indítjuk.

A kampusz emellett szoros szövetségben dolgozik a Kőszegen működő Felsőbbfokú Tanulmányok Intézetével (IASK), mely számos területen folytat kutatási tevékenységet. Az ott dolgozó oktatók, kutatók munkája nagymértékben hozzájárul a kőszegi képzések színvonalassá és tartalmassá tételéhez. Az órákat főként veszprémi oktatók és az IASK intézet munkatársai tartják."

A teljes cikk elérhető az Egyetemünk lap honlapján:

2019. Június 11. 15:11