Kínai delegáció Kőszegen

A Pannon Egyetem Kőszegi Kampuszának és a Felsőbbfokú Tanulmányok Intézetének szervezésében, 20 tagú kínai delegáció érkezett Kőszeg városába.

A zömében főiskolás fiatalok a Zhejiang Yuexiu University of Foreign Languages képviseletében érkeztek tanulmányútra. A kulturális programokon túl tudományos és ismeretterjesztő előadásokat hallgattak az itt töltött idő alatt.

Május 6-án a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara is jelen volt Kőszegen, oktatóik és diákjaik találkoztak a delegációval. Rövid kampuszigazgatói köszöntő után Vajda Tünde mutatta be a diákoknak Veszprém városát, a régiót, a Pannon Egytemet és idegen nyelvű képzési kínálatát. Ezt követően Xia Dehua és Tan Panhavaon gazdálkodási és menedzsment szakos hallgatók mutatták be az egyetemi életet, és számoltak be a két év alatti pozitív tapasztalataikról. Végezetül pedig Sasné Dr. Grósz Annamária tartott előadást a nemzetközi marketing kulturális aspektusairól.

Az előadások sikeresek voltak, és várhatóan további együttműködésre is sor kerül majd az egyetemek és az intézet között.

2019. Május 13. 13:27