A füstbe ment bolygó, Tudomány a Kocsmában- Gelencsér András

Időpont: 2018. június 18. hétfő 18.00 óra
Helyszín: Zwinger Öregtorony Kőszeg H-9730 Chernel u. 16.

Tudomány kocsmában

Előadó: Gelencsér András (egyetemi tanár, Pannon Egyetem)

„Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy meg tudjuk mondani, a „kísérletnek”, amelyet az emberiség a Földdel végez, milyen hosszú távú következményei lesznek. Az ismereteink végesek és korlátosak, az éghajlat pedig egy összetett és kaotikus rendszer, ahol indokolatlan jóslatokba bocsátkozni…” (Gelencsér András)

Időpont: 2018. június 18. hétfő 18.00 óra
Helyszín: Zwinger Öregtorony Kőszeg H-9730 Chernel u. 16.

Az eseményt online közvetítik a www.iask.hu weboldalon és az FTI-iASK Facebook-oldalán (https://www.facebook.com/iask.hungary).

2018. Június 14. 14:32