Titkok a falak mögött – Tizenegy kőszegi rejtély- Mátay Mónika

Helyszín: Bécsikapu Étterem – Kőszeg 9730 Rajnis u. 5.
Időpont: 2018. április 23. hétfő 18.00 óra

“Kőszeg épített, néma tanúit, az épületeket szólaltatjuk meg, előhívva a sorsokat, történeteket, amelyeket rejtenek. A makroszkopikus megközelítés mellett érdemes mikroperspektívából is feltárni a közös múltat, a közösen megélt és átélt eseményeket, ami hozzásegít minket a múlt megértéséhez.”

Tudomány a kocsmában sorozat

Előadó: Mátay Mónika (történész ELTE, kutató FTI-iASK)

Helyszín: Bécsikapu Étterem – Kőszeg 9730 Rajnis u. 5.

Időpont: 2018. április 23. hétfő 18.00 óra

2018. Április 05. 13:27