Tudomány-áltudomány Tudomány a kocsmában- Dr. Kovács Kristóf

Időpont: 2018. február 22., 18:00
Helyszín: Sport Pub - Étterem és Hotel Mártírok útja 12., Veszprém, 8200

Tudomány-áltudomány, avagy a víz DNS-étől a Grabovoj-számokig

(Az értelem csodákra képes, az ostobaság mindenre.)

A chemtrail szárnyain körberepüljük, a vízzel hajtott autóval körbeutazzuk a lapos földet, belekóstolunk a homeopátiás szerek világába, együttérzünk a meg nem értett magyar feltalálókkal és megismerjük a brit tudósok legújabb felfedezéseit és az ingyen energia varázsát.

Időpont: 2018. február 22., 18:00
Helyszín: Sport Pub - Étterem és Hotel Mártírok útja 12., Veszprém, 8200