Ferenc pápa és a kereszténység helyzete Tudomány a kocsmában, Várszegi Asztrik pannonhalmi Főapát

Időpont: 2018.február 12.hétfő, 17:00 óra
Helyszín: Jurisics Vár Lovagterme, Kőszeg, Rajnis u. 9.

Az előadás címe: Ferenc pápa és a kereszténység helyzete.

„Az öröm és remény, a gyász és szorongás, mely a mai emberekben, főként a szegényekben és a szorongást szenvedőkben él, Krisztus tanítványainak is öröme és reménye, gyásza és szorongása, és nincs olyan igazán emberi dolog, amely visszhangra nem találna szívükben.” (Gaudium et spes 1, II. Vatikáni zsinat)

2018. Január 24. 15:30