„Kreatív közösségek és hálózataik – a fenntarthatóság nyomában” – VII. KRAFT Konferencia Kőszegen

Helyszín: Kőszeg, Jurisics vár, Lovagterem
Időpont: 2021. szeptember 20-22. között

„Kreatív közösségek és hálózataik - A fenntarthatóság nyomában”
“Csak egy befejezetlen ember lehet szabad.” (Hankiss Elemér)
A COVID-válság még nyilvánvalóbbá tette, mennyire fenntarthatatlan módon élünk. Gondolkodunk és beszélünk forgatókönyvekről, szervezünk és tervezünk változást, de nehéz egyszerre ambiciózus és megvalósítható célokat kitűzni. Mindehhez egyszerre innovatív, kreatív és folyamatos együttműködésre van szükség, és csak ha ez az együttműködés maga is fenntartható, akkor válhatunk valóban rezilienssé.

A hetedik KRAFT konferencia célja, hogy megtegyük az első lépést a változás útján. A szavak tettekre váltása maga a metamorfózis.

A konferencia hat panelből épül fel, melyek segítségével térben és tematikusan is elmélyülhetünk a Nyugat-Pannon régióban:

Globális kép a világjárványok és az éghajlatváltozás idején
Interreg – Local Flavours workshop
A fentarthatóság újraértelmezése az éghajlatváltozás és a pandémia idején
Pannon-Kraft Lab: Szigetköz, Pannon Városok
Közszolgáltatási szektorok reziliens működése
Kreatív terek születése
Helyszín: Kőszeg, Jurisics vár, Lovagterem

Időpont: 2021. szeptember 20-22. között

A konferencia nyelve magyar és angol, szinkrontolmácsolást biztosítunk.

A konferencián való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Kérjük, szíveskedjen kitölteni a csatolt jelentkezési lapot legkésőbb 2021. szeptember 13-ig!

A COVID-19 pandémia miatt az eseményen való részvétel védettségi igazolványhoz vagy negatív teszthez kötött!

2021. Szeptember 17. 12:33

Nyitvatartás: